Poniedziałek, 18 lutego 2019, 17:40:46 CET
Strona główna arrow Nowiny arrow Lublinianka Roku 2010
 
Menu główne
Strona główna
Nowiny
Analiza Matury 2010
Sukcesy
Dla gimnazjalistów
Księga gości
Szukaj
Publikacje nauczycieli
Panel Administratora
Forum
Dla Kandydatów
Procedury rekrutacji
O szkole
Adres
Statut
Historia
Hymn
Tytuł Najlepszego Absolwenta
Kalendarz roku szkolnego
Lista postaci
Dyrekcja
Nauczyciele
Uczniowie
Samorząd Uczniowski
Absolwenci
Administratorzy
Rada Rodziców
Unia Absolwentów
Linki
Chór Kantylena
Podręczniki
Kółko Turystyczne
English Zone
Zdrowy styl życia
Youth in action
Interactive exercises
Jugend Debattiert
Polskie szkoły i młodzież w CERN
Warsztaty dziennikarskie
Studia - informator emta.pl
Usuwamy azbest
Astronomia
Warsztaty Dziennikarskie
UFF
Lubelska Grupa Filmowa
Statystyka
OS: FreeBSD
PHP: 5.2.11
MySQL: 5.1.36
Czas: 17:40
Caching: Disabled
GZIP: Disabled
Użytkownicy: 426
Nowości: 921
Odsyłacze: 1
odwiedzających: 6102285

 
 
Lublinianka Roku 2010 Drukuj E-mail

Profesor BEATA BROŻEK
NOMINOWANA DO TYTUŁU
„LUBLINIANKA ROKU 2010”

Image Nauczycielka języka polskiego w III LO im. Unii Lubelskiej. Jest organizatorką Młodzieżowych Warsztatów Dziennikarskich, które co roku na wiosnę odbywają się w "Unii". W tym roku zaplanowano ich 10. edycję. Warsztaty trwają 3 dni i bierze w nich udział nie tylko młodzież z lubelskich szkół, ale również ze szkół spoza naszego miasta. Przez lata pani Beacie i jej uczniom udawało się zaprosić na warsztaty wielkie osobowości ze świata mediów: zarówno teoretyków, jak i praktyków dziennikarstwa. - Zaczęło się od pomysłu na założenie szkolnej gazetki - wspomina. Idea zorganizowania warsztatów narodziła się z inicjatywy uczniów. Chcieli zaprosić ludzi, którzy podzieliliby się z nimi swoją wiedzą na temat dziennikarstwa. - W tym roku wysłaliśmy zaproszenia m.in. do Mariusza Szczygła, Jana Szula i Anity Werner - zdradza. Polonistka z "Unii" do Lublina przyjechała na studia. Od tamtej pory związana jest z naszym miastem. Nie zapomniała jednak o Nowym Żmigrodzie, miasteczku na Podkarpaciu, z którego pochodzi. Lublin spodobał jej się m.in. ze względu na atmosferę, która przypomina jej rodzinne strony. Pani Beata lubi szybką jazdę samochodem (marzy o tym, by wziąć udział w rajdzie), jazdę na nartach i grę w tenisa stołowego.

ZAGŁOSUJ !!!
WYŚLIJ SMS O TREŚCI:
KL.2     NA NUMER
7248
LUB WYŚLIJ KUPON Z KURIERA LUBELSKIEGO
GŁOSOWANIE TRWA DO 7 MARCA
( Koszt jednego SMS-a to 2 zł + VAT)