Poniedziałek, 18 lutego 2019, 17:41:35 CET
Strona główna arrow Nowiny arrow Anna Waszkiel naszym gościem
 
Menu główne
Strona główna
Nowiny
Analiza Matury 2010
Sukcesy
Dla gimnazjalistów
Księga gości
Szukaj
Publikacje nauczycieli
Panel Administratora
Forum
Dla Kandydatów
Procedury rekrutacji
O szkole
Adres
Statut
Historia
Hymn
Tytuł Najlepszego Absolwenta
Kalendarz roku szkolnego
Lista postaci
Dyrekcja
Nauczyciele
Uczniowie
Samorząd Uczniowski
Absolwenci
Administratorzy
Rada Rodziców
Unia Absolwentów
Linki
Chór Kantylena
Podręczniki
Kółko Turystyczne
English Zone
Zdrowy styl życia
Youth in action
Interactive exercises
Jugend Debattiert
Polskie szkoły i młodzież w CERN
Warsztaty dziennikarskie
Studia - informator emta.pl
Usuwamy azbest
Astronomia
Warsztaty Dziennikarskie
UFF
Lubelska Grupa Filmowa
Statystyka
OS: FreeBSD
PHP: 5.2.11
MySQL: 5.1.36
Czas: 17:41
Caching: Disabled
GZIP: Disabled
Użytkownicy: 426
Nowości: 921
Odsyłacze: 1
odwiedzających: 6102286

 
 
Anna Waszkiel naszym gościem Drukuj E-mail
Anna Waszkiel

Image

    Ur. 11.04.1985r w Białymstoku. Ukończyła Prywatną Szkołę Podstawową w Białymstoku, a następnie klasę o profilu matematyczno-fizycznym w III Liceum Ogólnokształcącym im. K. K. Baczyńskiego w Białymstoku. Jest absolwentką kierunku Elektronika i Telekomunikacja na Wydziale Elektrycznym Akademii Morskiej w Gdyni. Obecnie pracuje jako asystent w Katedrze Automatyki Okrętowej na Wydziale Elektrycznym Akademii Morskiej w Gdyni i jest studentką kierunku Nawigacja na Wydziale Nawigacyjnym Akademii Morskiej w Gdyni.
    Żeglarstwem została „zarażona” przez rodziców, gdy miała 3 lata. Od 5-tego roku życia rozpoczęła przygodę z żeglarstwem regatowym na łodzi klasy Optymist. W latach 2000-2004 była harcerką, zastępową i przyboczną i instruktorem w 6 Białostockiej Drużynie Harcerek – Wodnej. Od roku 2003 jest instruktorem żeglarstwa. Z pasji i zamiłowania do wody, morza i żeglarstwa zrodził się pomysł rozpoczęcia studiów na Akademii Morskiej. Stąd temat wystawy – Żaglowiec Szkolny Akademii Morskiej „Dar Młodzieży”.
    „Fotografią interesuję się prawie od zawsze, a na pewno od roku 1991, kiedy to dostałam swój pierwszy aparat marki Zenith. Później były już tylko kolejne okazje – kolejne obiektywy i korpusy aparatów, które dostawałam w prezencie.” Fotografii uczyła się od rodziców, znajomych, a później z książek. W latach 2004-2010 była członkiem Naukowego Koła Fotografii Studentów Akademii Morskiej w Gdyni, a w latach 2008-2010 jego prezesem.
    „Łącząc dwie pasje – żeglarstwo i fotografię nigdy nie wybieram się w rejs bez aparatu i nie wyobrażam sobie życia bez możliwości utrwalania chwil. Robię odbitki również ze zdjęć cyfrowych, dlatego półki uginają się pod ciężarem albumów do których często zaglądamy z przyjaciółmi.

Image

Image