Środa, 13 grudnia 2017, 08:01:32 CET
Strona główna arrow Nauczyciele
 
Menu główne
Strona główna
Nowiny
Analiza Matury 2010
Sukcesy
Dla gimnazjalistów
Księga gości
Szukaj
Publikacje nauczycieli
Panel Administratora
Forum
Dla Kandydatów
Procedury rekrutacji
O szkole
Adres
Statut
Historia
Hymn
Tytuł Najlepszego Absolwenta
Kalendarz roku szkolnego
Lista postaci
Dyrekcja
Nauczyciele
Uczniowie
Samorząd Uczniowski
Absolwenci
Administratorzy
Rada Rodziców
Unia Absolwentów
Linki
Chór Kantylena
Podręczniki
Kółko Turystyczne
English Zone
Zdrowy styl życia
Youth in action
Interactive exercises
Jugend Debattiert
Polskie szkoły i młodzież w CERN
Warsztaty dziennikarskie
Studia - informator emta.pl
Usuwamy azbest
Astronomia
Warsztaty Dziennikarskie
UFF
Lubelska Grupa Filmowa
Statystyka
OS: FreeBSD
PHP: 5.2.11
MySQL: 5.1.36
Czas: 08:01
Caching: Disabled
GZIP: Disabled
Użytkownicy: 426
Nowości: 921
Odsyłacze: 1
odwiedzających: 5855398

 
 
Nauczyciele Drukuj E-mail

Image
wrzesień 2010
 

Język polski

mgr Anna Dygas
mgr Grzegorz Lech - dyrektor
mgr Justyna Malicka
mgr Anna Suszyna
mgr Bożena Welter 

Język angielski

mgr Magdalena Augustynek
mgr Zofia Bańkowska
mgr Elżbieta Bobrowska
mgr Wojciech Jastrzębski
 mgr Elżbieta Nowak
mgr Henryk Polak
 mgr Renata Sitarz
mgr Magdalena Sobieszek-Jabłoniec  

Język francuski

mgr Anna Mączka
mgr Sylwia Pulińska

Język łaciński

mgr Katarzyna Borowska

Język niemiecki

mgr Edyta Chołomej
mgr Katarzyna Słoboda
mgr Halina Szwajgier

Język rosyjski

mgr Renata Kwiatosz
mgr Ewa Fijuth - wicedyrektor

Język hiszpański

mgr Anna Mączka

Historia
mgr Barbara Kasperek - wicedyrektor, w roku 2010/11 - urlop
mgr Bogdan Kędziora
mgr Grzegorz Sidor
mgr Krzysztof Styczyński

Wiedza o społeczeństwie

dr Tomasz Jankowski
mgr Krzysztof Styczyński

Wiedza o kulturze

mgr Helena Bednarczyk

Biologia z higieną i ochroną środowiska


dr Bogumiła Adamczyk
mgr Alicja Kasińska
mgr Anna Stasiak-Godyńska
mgr Sylwia Trzcińska - Pydyś


Geografia

mgr Piotr Budzyński 
mgr Jolanta Terpiłowska

Matematyka

mgr Cecylia Borowiec
mgr Urszula Kalita
mgr Anna Karwat
 mgr Józef Tymicki

Fizyka z astronomią

mgr Dominika Domaciuk
mgr Beata Niewczas - urlop
mgr Artur Pawlik
 dr Regina Zawisza - Winiarczyk

Chemia

mgr Agnieszka Bukowska
mgr Łukasz Janczara
mgr Małgorzata Kasprzak
mgr Tadeusz Walczyński

Podstawy przedsiębiorczości

mgr Waldemar Żytomski
mgr Edyta Chołomej

Technologia informacyjna

mgr Anna Mareczko
mgr Janusz Palus

Przysposobienie obronne

mgr Edyta Sawicka

Wychowanie fizyczne

mgr Renata Chmielarz
mgr Małgorzata Filip
mgr Adam Prus - p.o. wicedyrektora
mgr Luiza Sadło

Religia

ks. Piotr Drozd
ks. Grzegorz Grabarczyk
ks. mgr Paweł Kotowski
ks. Grzegorz Musiał

Przygotowanie do życia w rodzinie

mgr Renata Kwiatosz

Elementy filozofii

mgr Jacek Frydrych  

Biblioteka szkolna

mgr Agnieszka Jednac
mgr Iwona Kołbuk
mgr Grażyna Sadura
mgr Barbara Kasperek 

Chór "Kantylena"

dr hab. Małgorzata Nowak prof. nadzw. UMCS - dyrygent
mgr Agnieszka Orzeł - korepetytor

Pedagog szkolny

mgr Renata Palczewska

Pracownicy administracji szkolnej

Kierownik administracyjny: mgr inż. Elżbieta Brodaczewska

Sekretarz szkoły: mgr Sabina Zwiercan-Korona
Główny księgowy: Grażyna Rzążewska
Specjalista d/s kadrowych: mgr Łukasz Janczara
Administrator sieci: mgr Łukasz Janczara


Pracownicy administracyjno-obsługowi:

Grzegorz Andrzejewski
Grażyna Dudek
Małgorzata Dudziak
Urszula Kaczmarek
Grażyna Kozieł
Andrzej Matysiak
Małgorzata Misiura
Jan Mrugała - urlop
Waldemar Kurzak (zast. za p. J. Mrugałę)
Zenon Polak
Irena Słomka
Halina Woźnica
 Dariusz Zielonka